DZIAŁAMY Z PASJĄ OD 1978 ROKU


Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. To właśnie ludzie tacy jak Ty dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby. Forever Living Products oferuje im szansę prowadzenia własnego biznesu i finansowego zabezpieczenia własnej przyszłości, dzięki sprawdzonemu i niezwykle prostemu planowi marketingowemu. Forever Living, z ponad 9,5 miliona dystrybutorami w ponad 155 krajach, oferuje ci unikalną szansę, by wieść zdrowsze i bardziej dostatnie życie.

Założyciel Firmy latami szukał sposobu na uzyskanie tych dwóch rzeczy, jednak nie satysfakcjonowało go nic, go znalazł. W końcu, w 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który dałby jemu – i wszystkim innym – lepsze zdrowie i wolność finansową.

Rex Maughan zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom: oferuj ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że poprawiają dobre samopoczucie i stan zdrowia – i rób to w spersonalizowany sposób. Zamiast topić grube pieniądze w tradycyjne formy reklamy, wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi. Ta filozofia towarzyszy wszystkim zaangażowanym w Forever Living Products już od ponad 37 lat!

NASZE CERTYFIKATY


 

FOREVER LIVING PRODUCTS TO FIRMA ISTNIEJĄCA JUŻ 35 LAT W PONAD 150 KRAJACH ŚWIATA. NASZ PROFESJONALIZM POTWIERDZA SZEREG MIĘDZYNARODOWYCH CERTYFIKATÓW.

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


 

JESTEŚMY PEŁNYMI ENTUZJAZMU I OPTYMIZMU LUDŹMI, A TO CO ROBIMY, ROBIMY Z PASJĄ! JEŚLI CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU, ODETCHNĄĆ PEŁNĄ PIERSIĄ, POCZUĆ WOLNOŚĆ, ALBO SZUKASZ DROGI DO SAMOREALIZACJI – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: PRZEDSTAWIMY CI NASZ POMYSŁ NA TWÓJ BIZNES – TO NIC NIE KOSZTUJE!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Share This